Slide background

ANTYKOROZJA STALI I BETONU

Slide background

IZOLACJE PRZEMYSŁOWE I TERMOIZOLACJA

Slide background

METALIZACJA NATRYSKOWA

Slide background

ZABEZPIECZENIE OGNIOCHRONNE

Slide background

AUTOMATYKA

ul. L. Witkowskiego 2, 87-100 Toruń. Zakład Produkcyjny: ul. Wapienna 10
 

O firmie / STRONA GŁÓWNA

Nasza firma powstala w 2012r. pod nazwą ENERGON Sp. z o.o. W 2015r wchłonęliśmy całość zasobów ludzkich oraz park maszynowy znanej toruńskiej firmy branży antykorozyji, izolacji i termoilozacji Instal Steel sp. z o.o. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że nasza Kadra ma ponad 8 letnie doświadczenie w tej tematyce. Nasze bogate i dlugoletnie doświadczenie w kalkulacji, zarządzaniu i nadzorze prac sprawiają, że nasza firma jest wiarygodnym partnerem biznesowym we wszystkich oferowanych usługach.
Usługi mogą zostać skalkulowane oraz wykonane w systemie "pod klucz".

Nasza misja to zadowolenie Klienta z jakości i terminowości wykonanych usług.

Zatrudnienie: 40 pracowników. Jednak obserwując zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi planujemy do 2017 roku zwiększyć zatrudnienie do 50-60 osób.

Spółka ENERGON prowadzi politykę ubezpieczenia kontraktów. W przypadku podpisania kontraktu przedstawiamy wymagane dokumenty poświadczające ubezpieczenie OC. Kadra kierownicza posiada wymagane kwalifikacje do prowadzenia każdego typu robót, a osiąganie wysokiej jakości świadczonych usług możliwe jest dzięki wielostopniowej kontroli prowadzonej na poszczególnych etapach realizacji przedsięwzięcia.

Obecnie jesteśmy na etapie wrowadzania systemu zarządzania jakością ISO. Uważamy, że system ten będzie kolejnym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, jakości oraz "dojrzałości gospodarczej". Z drugiej strony jest to wymóg i standard pracy z i dla najlepszych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Powrót

Skontaktuj się z nami:

 
ENERGON Sp. z o.o.
ul. Wapienna 10
(budynek po ZRUG SA)
87-100 Toruń
+48 56 651 37 47
energon@energon.torun.pl
Licznik odwiedzin strony: 58300